Veseloptiese toebehore

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC-optiese veselstert

    Veseloptiese vlegsels is 'n vinnige manier om kommunikasietoestelle in die veld te maak. Dit word ontwerp, vervaardig en getoets volgens protokol en prestasie wat bepaal word deur die industriële standaarde, wat aan u strengste meganiese en prestasiespesifikasies sal voldoen. Funksie 1. Die produk neem ingevoerde keramiekpennetjies in en voer veseloptiese kabels van hoë gehalte in. 2. Stel buitelandse gevorderde slyptegnologie en slyptoerusting bekend om die sentrering van die vesel te verseker ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC veseloptiese vlegsel

    Veseloptiese vlegsels is 'n vinnige manier om kommunikasietoestelle in die veld te maak. Dit word ontwerp, vervaardig en getoets volgens protokol en prestasie wat bepaal word deur die industriële standaarde, wat aan u strengste meganiese en prestasiespesifikasies sal voldoen. Spesifikasie Connector A LC Connector B Onbeperkte veselmodus 9/125 μm Vezeltipe Simplex Poolse APC Kabeldiameter 0,9 mm Mantel Materiaal PVC-baadjie Kleur Geel Golflengte 1310nm / 1550nm Duursaamheid> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC-optiese veselstert

    Veseloptiese vlegsels is 'n vinnige manier om kommunikasietoestelle in die veld te maak. Dit word ontwerp, vervaardig en getoets volgens protokol en prestasie wat bepaal word deur die industriële standaarde, wat aan u strengste meganiese en prestasiespesifikasies sal voldoen. Spesifikasie Aansluitingstipe FC Poolse tipe UPC / APC veselmodus OS2 9 / 125μm Golflengte 1310 / 1550nm Vezeltelling Eenvoudige veselgraad G.652.D / G.657.A1 Invoegingsverlies ≤0.3dB Retourverlies UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...
  • ST Single Mode Patch Cord

    ST Enkelmodus-pleisterkoord

    Hierdie ST Single Mode Patch Cord is een van die MT-reekse. Die toebehore van die reeks gebruik twee geleidingsgate met 'n deursnee op die voreindvlak en die geleidingspen vir presiese verbinding. Daarbenewens kan dit verwerk word om verskillende vorms van springers te produseer. Die kompakte ontwerp van die aansluiting laat die springer 'n groot aantal kerne en klein grootte hê. Aan die ander kant kan hierdie ST Single Mode Patch Cord wyd gebruik word in hoë-digtheid geïntegreerde veseloptiese lynomgewings ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Enkelmodus na multimode veselkoordkoord

    Hierdie enkelmodus tot multimode vesel pleisterkoord is spesifiek ontwerp om pleisterkoorde van die toestel na die veseloptiese kabelskakel te maak. Hierdie dikker beskermingslaag word gewoonlik gebruik vir die verbinding tussen die optiese transceiver en die klemkas. In vergelyking met die gewone snoer op die mark, is ons enkelmodus tot 'n multimode veselkoordkoord toegerus met die voordeel van goeie herhaalbaarheid, goeie prestasie tussen die prop en 'n goeie temperatuurstabiliteit. Aan die ander kant is dit ook real ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC na SC enkelmodus pleisterkoord

    Hierdie SC tot SC enkelmoduskoord bevat twee geleidingsgate met 'n deursnee op die voreindvlak en die geleidingspen vir presiese verbinding. Dit is baie maklik om te installeer en dit is nie nodig om dit te onderhou nie. Daarbenewens kan dit verwerk word om verskillende vorme van MPO-springers te produseer. Toegerus met 'n gevorderde proses, kan ons 'n enkelmodus-koord van SC na SC wyd gebruik word in hoëdigtheid-geïntegreerde veseloptiese lynomgewings tydens die bedrading, wat 'n vinnige werking verseker. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC na LC enkelmoduskoord

    Hierdie SC-LC-enkelmodus-pleisterkoord is gekoppel aan die optiese transmissiestelsel, wat die funksie van kommunikasie deur middel van optiese koppeling besef, en daar is niks in die koderingsformaat van die sein nie. In vergelyking met die gewone snoer wat op die mark is, het ons SC tot LC-enkelmodus-pleisterkoord die voordele dat dit data-oordrag met ultra lae latency bied en 'n ultra wye kragbron ondersteun. Dit is toegerus met uitstekende kragbeveiliging en outomatiese skakel ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ na MTRJ veseloptiese pleisterkoord

    Hierdie MTRJ-na-MTRJ-pleisterkoord is toegerus met 'n beskermende struktuur wat die funksie besef om skade aan die optiese vesel van die omliggende omgewing te voorkom, soos water, vuur, elektriese skok, ens. Die middelpunt is die ligoordragende glaskern. In 'n multimode vesel het die kern 'n deursnee, wat ongeveer gelyk is aan die dikte van 'n menslike hare. Die enkelmodusveselkern het 'n deursnee. Die buitekant van die kern word omring deur 'n glasomhulsel met 'n laer indeks van ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC na LC enkelmodus vesel patch koord

    Hierdie LC-tot-LC-enkelmodus-veselkoordkoord kan 'n ideale fasiliteit wees vir die aansluiting van die optiese veselverspreidingsraam en die optiese inligtingsaansluiting op die skakelaar, die verbinding tussen die skakelaars, die verbinding tussen die skakelaar en die rekenaar en die verbinding tussen die optiese inligtingsaansluiting en die rekenaar. Toegerus met hoë werkverrigting, kan ons LC-LC-enkelmodus-veselkoordkoord toegepas word op die bestuurstelsel. As gevolg van die regte grootte en ligte gewig, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC-enkelmodus-veseloptiese koordkoord

    Hierdie LC enkelmodus-pleisterkoord is veral geskik vir omgewings met hoë digtheid-lapwerk. In vergelyking met gewone toue op die mark, is hierdie tou toegerus met 'n ultraklein aansluiting, wat meer ruimte bespaar in vergelyking met die normale kabelspringer sonder om die trek te beïnvloed. En die miniatuurkopstertomhulsel is korter as die gewone LC-stertomhulsel, wat meer ruimte bespaar vir kabinetbestuur. As gevolg van die hoë werkverrigting, het ons LC Single Mode Patch Cord 'n korter ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC-enkelkoord-pleisterkoord

    · Voldoen aan EIA / TIA 604-2 met keramiekhuls vir hoëspoed-bekabelingnetwerke. · Met kabeldruk word verskillende kabels duidelik gemaak en herken. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL en RL. · Buig-ongevoelige veselkabel toon 'n uitstekende prestasie ten opsigte van veerkragtigheid. · K = K kartonpakket bied maksimum beskerming op u items. Spesifikasie Connector FC tot FC Jacket OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 9 / 125μm Jacket Kleur Geel Poleer APC tot APC Jacket Materiaal PVC (OFNR), OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST tot ST OM3-duplekskoord

    · Voldoen aan EIA / TIA 604-2 met keramiekhuls vir hoëspoed-bekabelingnetwerke. · Met kabeldruk word verskillende kabels duidelik gemaak en herken. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL en RL. · Buig-ongevoelige veselkabel toon 'n uitstekende prestasie ten opsigte van veerkragtigheid. · K = K kartonpakket bied maksimum beskerming op u items. Spesifikasie Connector ST tot ST-baadjie OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Veselmodus 50 / 125μm OM3-baadjie Kleur Aqua Polishing UPC tot UPC-baadjie Materiaal PVC (OFNR), OFNP, LSZH Invoeging ...