Produkte

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC-slaaf EB-400/401 EOC-terminale: EB-400-B / EB-401-B

    Onafhanklike EOC terminale toerusting. HomePlug AV / IEEE 1901-tegnologie, neem Qualcomm AR7411-skyfie aan, gebruik 'n lae frekwensieband onder 65MHz en werk saam met EC-reeks EOC-koptoestelle om die oordrag van Ethernet-dataseine in die koaksiale verspreidingsnetwerk te bewerkstellig. Opsionele WIFI-funksie. Produkkenmerke 1. Die verenigde sjabloonkonfigurasie van die sentrale kantoor word afgelewer en die toestel is 'plug and play'. 2. Voorsien 1 KABEL gemengde sein-invoer-RF-poort en 1 TV-seinuitset RF-p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Buite 2-WEGKRAAN (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 Tapwaarde dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Invoegingsverlies In-uit (-dB Max) Frekwensie (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.7 0.9 0.5 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.1 0.6 0.7 0,6 0,5 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 2,0 1,3 0,8 0,8 0,5 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,0 1,0 0,9 0,7 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,1 1,1 1,0 0,8 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1.5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Buite 4 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 Tapwaarde dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Insteekverlies In-uit (-dB Max) Frekwensie (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,8 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 1,6 Tapverlies in ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Buite 8 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT800B11 Tapwaarde dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Insteekverlies In-uit (-dB Max) Frekwensie (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,9 0,8 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 Tapverlies I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Buite splitters (5 ~ 1000 MHz)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Parameter Bandbreedte 2-weg 3-weg (gebalanceerd) HT306A21 3-weg (ongebalanceerd) HT306B21 Invoegingsverlies In-uit (-dB Max.) Frekwensie (MHz) Laag In-Hoog 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 Port2- Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Laag- Laag Laag-Hoog Uit-na-uit ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Buitekoppelaars (5 ~ 1000 MHz)

    HT100B21 Tapwaarde dB Tap 8 Tap 12 Tap 16 Invoegingsverlies In-uit (-dB Max) Frekwensie (MHz) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ 600 2.0 1.6 1.5 601 ~ 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 Tapverlies In-To-Tap (± 1.5dB d 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 Out-To- Tik Lsolatie (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm mini optiese versterker (ZOA1550MA)

    1. Die pomplaser deur die optiese module en die er-gedoteerde vesel word uit die VSA ingevoer. 2. Die masjien is toegerus met perfekte en betroubare optiese kraglewering, stabiliserende stroombaan en laser-termo-elektriese koeler temperatuurbeheerkring, verseker die beste prestasie van die hele masjien en stabiele lang lewensduur van die laser 3. Die masjien het ingeboude mikroprosessorsagteware, met lasertoestandmonitering, digitale vertoning, foutwaarskuwing, netwerkbestuur en ander funksies. Sodra die bedryfspar ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8-poort 1000 Mbps Ethernet na 2 veselskakelaars Model ZJ-1000228-S20

    8-poort 1000Mbps Ethernet-na-2-veselskakelaar is 1000BASE-FX Ethernet-kopermedia na 1000Base-TX-vesel. Verskaf 'n maklike en ekonomiese oplossing vir die opgradering van 'n koper-gebaseerde netwerk na optiese vesel om die seinbereik uit te brei. Versendingsafstand van veselwisselaar tot 120 km. Plug-and-play-ontwerp, maklik om te installeer. Dit kan as alleenstaande gebruik word. Kenmerke • 8-poort 100 / 1000M Ethernet + 2-poort veselskakelaar, SC • Half-of-dupleks outomatiese onderhandeling • 100 / 1000Mbps outomatiese onderhandeling vir koperpoort • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 poort 1000Mbps Ethernet na 1 veselskakelaar model ZJ-1000208-S20

    8-poort 1000Mbps Ethernet-na-veselskakelaar is 1000BASE-FX Ethernet-kopermedia na 1000Base-TX-vesel. Verskaf 'n maklike en ekonomiese oplossing vir die opgradering van 'n koper-gebaseerde netwerk na optiese vesel om die seinbereik uit te brei. Versendingsafstand van veselwisselaar tot 120 km. Plug-and-play-ontwerp, maklik om te installeer. Dit kan as alleenstaande gebruik word. Kenmerke • 8-poort 100 / 1000M Ethernet + 1-poort veselskakelaar, SC • Half- of volledige dupleks-outo-onderhandeling • 100 / 1000Mbps outomatiese onderhandeling vir koperpoort • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2-poort 1000 Mbps Ethernet-na-veselskakelaar ZJ-1000204-S20

    2-poort 1000Mbps Ethernet-na-veselskakelaar is 1000BASE-FX Ethernet-kopermedia na 1000Base-TX-vesel. Verskaf 'n maklike en ekonomiese oplossing vir die opgradering van 'n koper-gebaseerde netwerk na optiese vesel om die seinbereik uit te brei. Versendingsafstand van veselwisselaar tot 120 km. Plug-and-play-ontwerp, maklik om te installeer. Dit kan as alleenstaande gebruik word. Kenmerke • 4-poort 100 / 1000M Ethernet + 2-poort veselskakelaar, SC • Half- of volledige dupleks outomatiese onderhandeling • 100 / 1000Mbps outomatiese onderhandeling vir koperpoort • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 poorte 100 / 1000Mbps Ethernet-veselskakelaar Model ZJ-1000102-25

    2 poorte 100 / 1000Mbps Ethernet-veselskakelaar is 1000BASE-FX Ethernet-kopermedia na 1000Base-TX-vesel. Verskaf 'n maklike en ekonomiese oplossing vir die opgradering van 'n koper-gebaseerde netwerk na optiese vesel om die seinbereik uit te brei. Versendingsafstand van veselwisselaar tot 120 km. Plug-and-play-ontwerp, maklik om te installeer. Dit kan as alleenstaande gebruik word. Kenmerke • 2-poort 100 / 1000M Ethernet + 1-poort veselskakelaar, enkelmodus dubbele vesel • Half- of volledige dupleks-outo-onderhandeling • 100/1000 Mbps-outo-onderhandeling vir ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 na SFP Media Converter skakel 100BASE-FX-vesel om in 100Base-TX kopermedia of andersom. Verskaf 'n maklike en ekonomiese oplossing vir die opgradering van 'n koper-gebaseerde netwerk na optiese vesel om die seinbereik uit te brei. Transmissie-afstand van Media Converter tot 120 km. Plug-and-play-ontwerp, maklik om te installeer. Dit kan as alleenstaande gebruik word, of gemonteer word in 'n 2U 14-slotmedia-omskakelaar-onderstel met sentrale kragbron. Kenmerke • 1000 Mbps Ethernet RJ45 na SFP Media Converter • Half o ...