SAT-IF CATV-uitsending

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV en satellietoptiese ontvanger

    Kenmerke 1. Met 'n hoë sensitiwiteit optiese detector. 2. Dit is 'n verpersoonliking van hoëtegnologie in CATV- en L-band-satellietveselverbindingsprodukte 3. Dit kan in 'n optiese vesel met 47 47 2600MHz satelliet- en CATV digitale en analoogseine ontvang word. 4. Eenvoudige installasie; Dit is maklik vir die gebruiker om te installeer. 5. Toevoerkrag vanaf + 0 ~ -13dBm. 6. Dit het 'n goeie vermoë om weerstand teen elektromagnetiese interferensie te hê. 7. Hoë prestasie, maar lae prys. Diagramparameters Opties werk ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    Micro CATV & SAT-IF optiese sender ZST-reeks

    Beskrywing ZST-reeks mini-satellietsoptiese senders kan in ZST1310M (1310nm) en ZST1550M (1550nm) verdeel word volgens die golflengteverskil, die uitsetoptiese krag is 0-10dBm opsioneel. Kenmerke 1. Ontwerp vir FTTH-netwerke. 2. Hoë lineariteit, geskik vir CATV- en SAT-IF-toepassing. 3. Uitstekende lineariteit en vlakheid. 4. Enkel-modus vesel hoë terugkeer verlies 5. Gebruik GaAs versterker aktiewe toestelle. 6. Ultra lae geraas tegnologie. 7. Klein grootte en makliker installasie. 8. ROOI-LED ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    CATV en satellietoptiese sender (ZST9526)

    Produkbeskrywing ZST9526 Satellite Optical Transmitter neem 'n hoë-lineêre vlinder DFB laser aan wat direk gemoduleer word om 47-862MHz en 950 ~ 2600MHz sein in 'n enkele vesel uit te stuur. Dit kan ITU-standaardgolflengte vir DWDM-stelsel kies om die netwerke uit te brei en by te werk. Dit kan versterk word deur EDFA en EYDFA vir 'n groot FTTH-stelsel. Dit kan versoenbaar wees met enige FTTx PON-tegnologie om die kombinasie van CATV, DVB-S, Internet en FTTH te verwesenlik. ZST9526 satellietoptiese sender en ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV en satellietoptiese ontvanger ingeboude WDM

    Kenmerke 1. Met 'n hoë sensitiwiteit optiese detector. 2. Dit is 'n verpersoonliking van hoëtegnologie in CATV- en L-band-satellietveselverbindingsprodukte 3. Dit kan in 'n optiese vesel met 47 ~ 2600MHz satelliet- en CATV digitale en analoogseine ontvang word. 4. Eenvoudige installasie; Dit is maklik vir die gebruiker om te installeer. 5. Toevoerkrag vanaf + 0 ~ -13dBm. 6. Dit het 'n goeie vermoë om weerstand teen elektromagnetiese interferensie te hê. 7. Hoë prestasie, maar lae prys. Diagramparameters Optiese werkwa ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Satellietoptiese ontvanger ZSR2600M

    Kenmerke (1) Neem optiese detector met 'n hoë sensitiwiteit as sleutelkomponent aan, -8dBm ontvangsgevoeligheid (2) Aluminium omhulsel aan die muur. (3) Versoenbaar met FTTx PON Tech (4) Goeie hitteverspreiding (5) Vir HFC-netwerke met veelvuldige gebruikers (6) Versoenbaar met FTTx PON Tech Tegniese Parameter Item Indekse Opmerking Min tipe Maks Optiese eienskappe Bedryf Golflengte nm 1200 1600 Respons A / W ≥0.9 Ontvang optiese kragbereik dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L-band satelliet optiese ontvanger ingeboude WDM

    Produkopsomming Die ZSR2600MD optiese satellietontvanger met L-band is die gewilde produk wat ons spesiaal ontwerp het vir FTTH / WDM-vesel volgens die struktuur van die huisnetwerk. Met 'n klein omhulsel, kompakte en redelike interne stroombaanstruktuur en uitstekende prestasie-aanwysers. Dit is die eerste keuse vir woongebiede en optiese veselnetwerk. Ingeboude CWDM, RFTV-golflengte is 1550 nm. Slaag 1310 / 1490nm golflengte. Kan gekoppel word aan EPON, GPON en ONU. Prestasie-eienskappe ■ Vir ...