SFP Transceiver Module

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10Gb / s 40KM SFP + optiese transceivers OPS551X3CDL40

    OPS551X83CDL40 10G SFP + transceivers is ontwerp vir 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW per 802.3ae, en dit kan datasnelheid ondersteun van 1.25Gb / s tot 11.1Gb / s. Digitale diagnostiek is beskikbaar via I2C-koppelvlak soos gespesifiseer in SFP + MSA . Kenmerke 1. 10Gb / s seriële optiese koppelvlak voldoen aan 802.3ae 10GBASE-ER / EW 2. Elektriese koppelvlak voldoen aan SFF-8431spesifikasies vir verbeterde 8.5 en 10 Gigabit klein vormfaktor-inplugbare module “SFP +” 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Datacom SFP + optiese transceivers OPSP311X3CDL10

    OPSP311X3CDL10 optiese transceivers is ontwerp vir 10 Gb / s seriële optiese koppelvlakke vir datakommunikasie met enkelmodusvesel (SMF). Die transceiver kan 9.953- 11.1Gb / s ondersteun. Die ontvangerontwerpe is geskik vir hoë werkverrigting en kostedoeltreffend om klante die beste oplossings vir datacom te bied. Kenmerke 1. Warm inplugbaar 2. 10Gb / s seriële optiese koppelvlak 3. Tot 10 km afstand 4. Voldoen aan SFP + MSA 5. SFP MSA-pakket met duplex LC-aansluiting 6. Digital Diagnostic Mo ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10Gb / s kort-golflengte inplugbare SFP-ontvanger OPSP851X3CDLM

    OPSP311X3CDL10 optiese transceivers is ontwerp vir 10 Gb / s seriële optiese koppelvlakke vir datakommunikasie met enkelmodusvesel (SMF). Die transceiver kan 9.953- 11.1Gb / s ondersteun. Die ontvangerontwerpe is geskik vir hoë werkverrigting en kostedoeltreffend om klante die beste oplossings vir datacom te bied. Kenmerke ● Warm inplugbaar ● 10 Gb / s seriële optiese koppelvlak ● Tot 10 km afstand ● Voldoen aan SFP + MSA ● SFP MSA-pakket met duplex LC-aansluiting ● Digitale diagnostiese monitor ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10Gb / s 80KM SFP + optiese transceivers OPSP551X3CDL80

    OPSP551X3CDL80 10G SFP + transceivers is ontwerp vir 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW per 802.3ae, en dit kan datasnelheid ondersteun van 1.25Gb / s tot 11.1Gb / s. Digitale diagnostiek is beskikbaar via I2C-koppelvlak soos gespesifiseer in die SFP + MSA . Kenmerke ● 10Gb / s seriële optiese koppelvlak voldoen aan 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW ● Elektriese koppelvlak voldoen aan SFF-8431spesifikasies vir verbeterde 8.5 en 10 Gigabit klein vormfaktor-inplugbare module “SFP +” ● 2-draad ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    10Gb / s SFP + BIDI optiese transceivers OPSB321X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 optiese transceivers is ontwerp vir 10Gb / s seriële optiese koppelvlakke vir datakommunikasie met enkelmodusvesel (SMF). Die transceiver kan 9.953- 11.1Gb / s ondersteun. Die ontvangerontwerpe is geskik vir hoë werkverrigting en kostedoeltreffend om klante die beste oplossings vir datacom te bied. Kenmerke ● Warm inplugbaar ● Seriële optiese koppelvlak van 10 Gb / s ● Tot 80 km afstand ● Voldoen aan SFP MSA ● SFP MSA-pakket met duplex LC-aansluiting ● Digital Diagnostic Monit ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10Gb / s SFP + Bidi optiese transceivers OPSPB231X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 optiese transceivers is ontwerp vir 10Gb / s seriële optiese koppelvlakke vir datakommunikasie met enkelmodusvesel (SMF). Die transceiver kan 9.953- 11.1Gb / s ondersteun. Die ontvangerontwerpe is geskik vir hoë werkverrigting en kostedoeltreffend om klante die beste oplossings vir datacom te bied. Kenmerke ● Warm inplugbaar ● Seriële optiese koppelvlak van 10 Gb / s ● Tot 80 km afstand ● Voldoen aan SFP MSA ● SFP MSA-pakket met duplex LC-aansluiting ● Digital Diagnostic Monit ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10Gb / s 1550nm optiese transceivers met multikoers XFP OPXP551X3CDL40

    OPXP551X3CDL40 10G 1550nm XFP-ontvangers is ontwerp vir 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW per 802.3ae en 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, en dit kan die datasnelheid van 9.953Gb / s tot 11.1Gb / s ondersteun. Digitale diagnostiek is beskikbaar via die I2C-koppelvlak soos gespesifiseer in die XFP MSA. Die ontvangerontwerpe is geoptimaliseer vir hoë werkverrigting en kostedoeltreffend om klante die beste oplossings vir datacom- en telekomtoepassings te bied. Kenmerke ● Warm inplugbaar ● Ondersteun 9,95 Gb / s tot 11,1 Gb / s bitsnelhede ● Bel ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm optiese transceivers met multikoers XFP OPXP311X3CDL10

    OPXP311X3CDL10 10G 1310nm XFP-ontvangers is ontwerp vir 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW per 802.3ae en 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, en dit kan die datasnelheid ondersteun van 9.953Gb / s tot 11.1Gb / s. diagnose is beskikbaar via die I2C-koppelvlak soos gespesifiseer in die XFP MSA. Die ontvangerontwerpe is geoptimaliseer vir hoë werkverrigting en kostedoeltreffend om klante die beste oplossings vir datacom- en telekomtoepassings te bied. Kenmerke ● Warm inplugbaar ● Ondersteun 9,95Gb / s tot 11,1Gb / s bitsnelhede ● Hieronder ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10Gb / s 850nm multikoers XFP optiese transceivers OPXP851X3CDLM

    OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP transceivers is ontwerp vir 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW per 802.3ae, en dit kan datasnelheid ondersteun van 9.953Gb / s tot 11.1Gb / s. Digitale diagnostiek is beskikbaar via I2C-koppelvlak soos gespesifiseer in die XFP MSA. Die ontvangerontwerpe is geoptimaliseer vir hoë werkverrigting en koste-effektief om klante die beste oplossings vir datacom- en telekomtoepassings te bied. Kenmerke ● Warm inplugbaar ● Ondersteun 9,95 Gb / s tot 11,1 Gb / s bitsnelhede ● Onder 2,5 W kragverbruik ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10Gb / s 1550nm multi-koers XFP optiese transceivers OPXP551X3CDL80

    OPXP551X3CDL80 10G 1550nm XFP-ontvangers is ontwerp vir 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW per 802.3ae en 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, en dit kan datasnelheid ondersteun van 9.953Gb / s tot 11.1Gb / s. diagnose is beskikbaar via die I2C-koppelvlak soos gespesifiseer in die XFP MSA. Die ontvangerontwerpe is geoptimaliseer vir hoë werkverrigting en kostedoeltreffend om klante die beste oplossings vir datacom- en telekomtoepassings te bied. Kenmerke ● Warm inplugbaar ● Ondersteun 9,95Gb / s tot 11,1Gb / s bitsnelhede ● Wees ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    10Gb / s Bidi Multi-rate XFP optiese transceivers OPXPB321X3CDL10

    OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI-ontvangers is ontwerp vir 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW per 802.3ae en 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, en dit kan datasnelheid van 9.953Gb / s tot 11.1Gb / s ondersteun. Digitale diagnostiek is beskikbaar via die I2C-koppelvlak soos gespesifiseer in die XFP MSA. Die ontvangerontwerpe is geoptimaliseer vir hoë werkverrigting en kostedoeltreffend om klante die beste oplossings vir datacom- en telekomtoepassings te bied. Kenmerke ● Warm inplugbaar ● Ondersteun 9,95Gb / s tot 11,1Gb / s bitsnelhede ● Hieronder ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    10Gb / s Bidi Multi-rate XFP optiese transceivers OPXPB231X3CDL10

    OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI-ontvangers is ontwerp vir 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW per 802.3ae en 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, en dit kan die datasnelheid ondersteun van 9.953Gb / s tot 11.1Gb / s. diagnose is beskikbaar via die I2C-koppelvlak soos gespesifiseer in die XFP MSA. Die ontvangerontwerpe is geoptimaliseer vir hoë werkverrigting en kostedoeltreffend om klante die beste oplossings vir datacom- en telekomtoepassings te bied. Kenmerke ● Warm inplugbaar ● Ondersteun 9,95Gb / s tot 11,1Gb / s bitsnelhede ● Hieronder ...