WDM-module

  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    Die golflengte-afdeling Multiplex Passive Optical Network Module is ontwerp vir GPON / XGPON / NGPON2-toepassings. Dit is gebaseer op die Thin Film Filter (TFF) -tegnologie en werk op 'n 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm-kanaal. Kenmerke ● Laag invoegverlies ● Hoë isolasie ● Lae polariseringsafhanklike verlies ● Kompakte ontwerp ● Hoë betroubaarheid en hoë stabiliteit ● Wye bedryfstemperatuur: Van -5 ℃ tot 75 ℃ ● Telcordia GR-1209-CORE-voldoen ● Telcordia GR-1221-CORE-voldoen Toepassings CWDM-stelsel PON Networ ...
  • FWDM Componet

    FWDM-komponent

    Hierdie FWDM-komponente gebruik volwasse dunfilm-interferensiefiltertegnologie om spesifieke optiese seine te skei of te kombineer. Met 'n wye bandwydte, lae invoegverlies, hoë isolasie en lae temperatuurafhanklike verlies, is dit ideaal vir gebruik in optiese versterker-, CATV- en FTTH-toepassings. Kenmerke ● Breë bandwydte ● Lae invoerverlies ● Hoë kanaal-isolasie ● Uitsonderlike betroubaarheid en stabiliteit Toepassings l Optiese versterkers l CATV-spesifikasies Item Eenheid Parameters Notas Pa ...
  • 1310/1490/1550FWDM Component

    1310/1490 / 1550FWDM-komponent

    Kenmerke ● Breë bandbreedte ● Lae invoerverlies ● Hoë kanaalisolasie ● Uitsonderlike betroubaarheid en stabiliteit Toepassings ● Optiese versterkers ● CATV-spesifikasies Item Eenheid Parameters Paspoort (CP) Sentrale golflengte lp nm 1310 & 1490 Golflengtebereik nm 1310 + -50 & 1490 + -10 Invoegingsverlies dB ≤ 0,80 Vlakheid dB ≤0,30 Isolasie @ λR dB ≥30 Weerkaatspoort (CR) Sentrale golflengte lR nm 1550 Golflengtebereik nm 1535 ~ 1620 Invoegingsl ...
  • 200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    200G DWDM-module Mux Demux DWDM

    Dense golflengte-afdeling Multiplex Module is ontwerp vir DWDM-netwerktoepassings. Dit is gebaseer op die Thin Film Filter (TFF) -tegnologie en werk op 200G-kanaalspasiëring van ITU Grid CWDM-golflengtes van 1520 nm tot 1620 nm. Kenmerke ● Lae invoegingsverlies ● Hoë isolasie ● Lae polarisasie Afhangende verlies ● Hoë betroubaarheid en hoë stabiliteit ● Telcordia GR-1209-CORE-voldoen ● Telcordia GR-1221-CORE-voldoen ● RoHS-6-voldoen Toepassings DWDM-stelsel PON-netwerke CATV-skakelspesifikasie .. .
  • 150G DWDM MODULE MUX DEMUX for Base Station

    150G DWDM MODULE MUX DEMUX vir basisstasie

    Dense golflengte-afdeling Multiplex Module is ontwerp vir DWDM-netwerktoepassings. Dit is gebaseer op die Thin Film Filter (TFF) -tegnologie en werk op 150G-kanaalspasiëring van ITU Grid CWDM-golflengtes van 1520 nm tot 1620 nm. Kenmerke ● Lae invoegverlies ● Hoë isolasie ● Lae polarisasie Afhangende verlies ● Hoë betroubaarheid en hoë stabiliteit ● Telcordia GR-1209-CORE-voldoen ● Telcordia GR-1221-CORE-toepaslik Toepassings DWDM-stelsel PON-netwerke CATV-skakels Spesifikasie Parameter Eenheid S ...
  • 100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    100G DWDM Module MUX DEMUX LGX GEVAL

    Dense golflengte-afdeling Multiplex Module is ontwerp vir DWDM-netwerktoepassings. Dit is gebaseer op die Thin Film Filter (TFF) -tegnologie en werk met 100G-kanaalspasiëring van ITU Grid CWDM-golflengtes van 1520 nm tot 1620 nm. Kenmerke ● Lae invoegverlies ● Hoë isolasie ● Lae polarisasie Afhangende verlies ● Hoë betroubaarheid en hoë stabiliteit ● Telcordia GR-1209-CORE-voldoen ● Telcordia GR-1221-CORE-toepaslik Toepassings DWDM-stelsel PON-netwerke CATV-skakels Spesifikasie Parameter Eenheid S ...
  • High Quality CWDM Multiplexer with 1470-1610nm for Base Station

    Hoë kwaliteit CWDM multiplexer met 1470-1610nm vir basisstasie

    Grofgolflengte Afdeling Multiplex Module is ontwerp vir 5G basisstasie en multigolflengte CWDM netwerktoepassings. Dit is gebaseer op die Thin Film Filter (TFF) -tegnologie en werk op 'n 20 nm-kanaalafstand wat ITU Grid CWDM-golflengtes van 1270 nm tot 1610 nm plaas. Kenmerke ● Lae invoegverlies ● Hoë isolasie ● Lae polarisasie-afhanklike verlies ● Hoë betroubaarheid en hoë stabiliteit ● Wye golflengte: van 1260 nm tot 1620 nm ● Breë bedryfstemperatuur: Van -5 tot 75 ℃ ● Telcordia GR-120 ...
  • 9+1CH CWDM with LGX Box

    9 + 1CH CWDM met LGX Box

    Grofgolflengte Afdeling Multiplex Module is ontwerp vir 5G basisstasie en multigolflengte CWDM netwerktoepassings. Dit is gebaseer op die Thin Film Filter (TFF) -tegnologie en werk op 'n 20 nm-kanaalafstand wat ITU Grid CWDM-golflengtes van 1270 nm tot 1610 nm plaas. Kenmerke ● Lae invoegverlies ● Hoë isolasie ● Lae polarisasie-afhanklike verlies ● Hoë betroubaarheid en hoë stabiliteit ● Telcordia GR-1209-CORE-voldoen ● Telcordia GR-1221-CORE-voldoen Spesifikasie Parameter Eenheid Spesifieke ...
  • 8CH CWDM Mux and Demux Module

    8CH CWDM Mux en Demux Module

    Grofgolflengte Afdeling Multiplex Module is ontwerp vir 5G basisstasie en multigolflengte CWDM netwerktoepassings. Dit is gebaseer op die Thin Film Filter (TFF) -tegnologie en werk op 'n 20 nm-kanaalafstand wat ITU Grid CWDM-golflengtes van 1270 nm tot 1610 nm plaas. Kenmerke Lae invoegverlies Hoë isolasie Lae polarisasie Afhangende verlies Wye golflengte: van 1260 nm tot 1620 nm Breë bedryfstemperatuur: Van -5 ℃ tot 75 ℃ Hoë betroubaarheid en hoë stabiliteit Telcordia GR-1209-CORE ...
  • Single Fiber Bidirectional Optical Circulator

    Dubbelrigting optiese sirkuleerder vir enkele vesels

    Circulator besef onomkeerbare optiese transmissie, wat die omgekeerde oordrag van lig lei, dit van die vorentoe oordrag van lig in die ruimte skei en dit van 'n ander poort afvoer. Dit kan saam met die WDM MUX-module en DEMUX-module gebruik word om tweevoudige transmissie met enkelvesel te bespaar en veselbronne te bespaar. Kenmerke ● Lae invoegverlies ● Lae polarisasie-afhanklike verlies ● Wye bedryfstemperatuur: Van -5 tot 75 ℃ ● Hoë betroubaarheid en stabiliteit ● Telcordia GR-1209-COR ...
  • CCWDM Mux Demux Module

    CCWDM Mux Demux Module

    Kompakte grof golflengte-afdeling Multiplex is ontwerp vir CWDM-netwerktoepassings met meer golflengtes en 5G-basisstasiemodule. Ons CCWDM word vervaardig op grond van vrye ruimte-tegnologie en werk teen 20 nm kanaalafstand van ITU Grid CWDM-golflengtes van 1270 nm tot 1610 nm. Kenmerke ● Lae invoegverlies ● Hoë isolasie ● Lae PDL ● Kompakte ontwerp ● Goeie eenvormigheid van kanaal tot kanaal ● Wye golflengte: van 1260 nm tot 1620 nm ● Hoë betroubaarheid en stabiliteit ● Telcordia GR-1209-CORE-2001 ...